تماس با اروند فارمد

شما می‌توانید از طریق راه‌های موجود در این صفحه با اروند فارمد در ارتباط باشید

شماره تلفن

۰۲۱-۷۶۲۵۰۳۲۱-۵

نشانی

تهران کیلومتر ۲۰ جاده دماوند پارک فناوری پردیس خیابان نوآوری ۱۶ پلاک ۱۶۸/۲

پست الکترونیکی

Info@arvandpharmed.com

اروند فارمد

چشم انداز ما، تبدیل شدن به یک شرکت پیشرو در تولید محصولات نوآورانه بر طبق آخرین استانداردهای بین المللی است

شرکت اروند فارمد در سال 1384 تاسیس شد. هدف از تاسیس شرکت، طراحی و تولید اشکال دارویی جامد با رویکرد نوآوری است. این شرکت اولین تولیدکننده محصول فامپریدین با نام تجاری دالفیرا در ایران است که برای بهبود علائم حرکتی در بیماران مبتلا به ام اس کاربرد دارد. شروع فعالیت شرکت بصورت تولید قراردادی بود، اما پس از گذشت چند سال نهایتا سایت تولیدی شرکت در سال 1394 با هدف توسعه فعالیتها خریداری شد.

شرکت اروند فارمد در سال ۱۳۸۴ تاسیس شد. هدف از تاسیس شرکت، طراحی و تولید اشکال دارویی جامد با رویکرد نوآوری است. این شرکت اولین تولیدکننده محصول فامپریدین با نام تجاری دالفیرا در ایران است که برای بهبود علائم حرکتی در بیماران مبتلا به ام اس کاربرد دارد.

شروع فعالیت شرکت بصورت تولید قراردادی بود، اما پس از گذشت چند سال نهایتا سایت تولیدی شرکت در سال ۱۳۹۴ با هدف توسعه فعالیتها خریداری شد.سایت تولید شرکت در پارک فناوری پردیس و در شرق تهران واقع شده و دارای ۴ طبقه مشتمل بر خطوط تولید، کنترل کیفیت، انبارها، تاسیسات و فضاهای اداری است . وسعت اتاقهای تمیز (clean room) بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع است.

به پشتوانه علمی و تجربی در طراحی اشکال دارویی جامد، عمده فعالیت شرکت متمرکز بر تولید محصولاتی است که جدید بوده و از تکنولوژیهای نوین در آنها استفاده شده باشد. بواسطه اهمیت وجود کیفیت در محصولات، اصل بهبود مستمر از مهمترین اصولی است که در فرآیندهای مرتبط با کیفیت در نظر گرفته می شود.کلیه محصولات شرکت منطبق با اصول GMP و گایدلاین‌های بین المللی نظیر PIC/S تولید می‌شوند و بر همین اساس سایت تولید شرکت توسط سازمان غذا و دارو مورد بازرسی و تایید قرار گرفته است.

ما در شرکت اروند فارمد تلاش می‌کنیم تا دارویی موثر و ایمن در اختیار مصرف کنندگان قرار بگیرد. محصولات حال حاضر و آینده شرکت طیف وسیعی از فرآوردههایی را شامل میشود که برای پیشگیری و یا درمان محدودهای از بیماریها مورد استفاده قرار می گیرند.

ما متعهد هستیم تا با بکارگیری دانش و تجربه در جهت بهبود سلامت گام برداریم.ماموریت (Mission) ما در شرکت نانو حیات دارو طراحی و توسعه محصولات دارویی و فرآورده‌های مکمل با کیفیت و با استفاده از تکنولوژیهای مدرن است. چشم انداز (Vision) شرکت، تبدیل شدن به یک شرکت پیشرو در تولید محصولات نوآورانه بر طبق آخرین استانداردهای بین المللی است.

تیتر ما

متن خلاصه متن خلاصه متن خلاصه متن خلاصه متن خلاصه متن خلاصه متن خلاصه متن خلاصه متن خلاصه متن خلاصه

تیتر ما

متن خلاصه متن خلاصه متن خلاصه متن خلاصه متن خلاصه متن خلاصه متن خلاصه متن خلاصه متن خلاصه متن خلاصه

تیتر ما

متن خلاصه متن خلاصه متن خلاصه متن خلاصه متن خلاصه متن خلاصه متن خلاصه متن خلاصه متن خلاصه متن خلاصه